Neden Oto Expertizi kullanmalıyım?

Neden kullanmayasınız ki?

Araç satın almadan önceki işlemler, genellikle zahmetli, zaman alan ve en önemlisi de her zaman “doğru yer ve uzman ekipler tarafından Oto Ekspertiz yaptırdım mı? ? sorusuyla karşılaşıp şüphe duymanızdır.

Oto Expertiz sizleri bu zorlu süreçlerden kurtarmak için hizmet vermektedir. Aracınızın herhangi bir kazası varsa (Örn: Boya, Degişen Parça, Dijital Aksamlar, Hasar Geçmişi, Çalıntı Durumu, Sigorta Bilgileri vb..) kaliteli ve güvenilir servis ağımız tarafından 120 Nokta Kontrollü CHECK-UP yaptırılıp, sonuçlar excell tablolar halinde raporlanır ve işlemler başlar.

Size aracınız ile ilgili işlemleri kaliteli, resmi ve güvenilir bir serviste yaptıracağınızın garantisini veriyoruz. Bu kadar iddalı olmamızın sebebi, çalıştığımız elemanlarımızı ve makinalarımız özenle belirliyor ve sadece en iyi hizmeti vereceğinden emin olduklarımızla çalışıyor olmamızdır. Servis ağımız Oto Expertiz ekibi tarafından düzenli olarak denetlenmekte olup, sizlere daha iyi hizmet verebilmeleri için desteklenmektedir. Bu sayede tekliflerinizin güvenilirliğini ve alacağınızın hizmetin kalitesini sürekli olarak sağlamaktayız.
Size en iyi hizmeti sunacağımızdan o kadar eminiz ki, bizi kullandıktan tavsiyelerinizi dostlarınızla paylaşacaksınız.Alacagınız araç hakında en ince ayrıntılar sizi bile şaşırtacak!

Gelen Ekspertiz Raporlarına güvenebilir miyim?
Tabiki güvenebilirsiniz! Sizin için Uzman Ekiplerimiz tarafından 120 nokta ekspertiz aşamaları otomatik cihazlar, ileri teknolojiler ve tecrubeli ustalar tarafından yapılmaktadır.Ekspertiz (Check-up) bilgileriniz otomatik olarak sistem tarafından yazdırılarak, üzerinde ekleme, çıkarma olasılığı sıfırdır.Dosyalarınız .pdf formatında imza/kaşe ile sizlere ulaştırılacaktır.

Ancak çok net bir uygulamamız var ki ?Sizin onayınız olmadan asla işlem aşamaları yapılmamaktadır?. Servislerimiz verdikleri raporlarda sizlere hangi işlemlerin yapıldığını bildirmektedir. Çalıştığımız servisler konusunda o kadar titiziz ki, raporlarınızda ilgili uygunsuz bir durumla karşılaşma ihtimaliniz yok denecek kadar az.

Oto servisler Plaka’dan rapor verebilirler mi?
Mevcut sigorta sektöründe hasar dosyalarının kontrolünün çoğu zaman Plakalar üzerinden yapıldığını biliyorsunuz. Fakat bu süreçlerin sadece kasko ve yetkili servislerde onarımı tamamlandıgında plaka’ya ‘tramer’ kaydına yansımaktadır.Biz bu süreç için sadece ön bilgi olarak müşterilerimize bilgi veriyoruz, bizim için plaka bilgileri’nin hiçbir önemi YOKTUR.

Uzman ekibimiz tarafından aracın önceki geçmişin bir önemi yok, 120 testinde araç hakkında son bilgiler o anki durumu bizlere ifade etmektedir. Bizler son durum hakkında NET bilgi verebiliriz.

Ekspertiz Raporlarını Ne Zaman Alırım ?
Bu süreş bizimle ne kadar hızlı sürede iletişime geçmenize bağlı. 1.tespit sonrası (Mini,Maxi,Mega) seçiminin ardından süreçler en geç 2 saat içirisinde raporlar çıkacaktır.
Ototespit bana hangi hizmetleri sunabilmektedir?
Bir Oto servisinden alabileceğiniz her türlü hizmete Oto Expertiz aracılığı ile alabilirsiniz. Örneğin;
- Boya Durum Analizi
- Değişen Parça Analizi
- Motor Performans Analizi
- Dijital Aksam Analizi
- Yıpranma Analizi
- Lastik Analizi
- Boya kalınlık, incelik analizi
- Diağnostik Test
- Sürüş Analizi

Bu hizmetlerin yanında Oto Expertiz müşterilerine özel;
- Çalıntı Durumu
- Hasar Geçmişi
- Sigorta Bilgileri
- Muayene Bilgileri
- Ruhsat Bilgileri

Oto Expertiz bana hangi konularda yardımcı olacak?
Oto Expertiz, beğendiginiz aracın tüm servis ağı ile 120 Check-up Testi uygulayarak, sigorta, muayene bilgilerini sizlere yansıtarak, iş akışını oluşturacaktır. Oto Expertiz ekibi yanı başınızdadır.

Birden fazla aracın ilk tespit’i için ücret aynımıdır ?
Tabikide Hayır.İlk araç tespitinin ardından belirlemiş olduğunuz ekstra 3 araç tespitinde aynı zamanlarda olmak koşuluyla %50 indirim uygulanmaktadır.